Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 26 września 2021 roku       Imieniny: Justyny, Cypriana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia VII Wieczór Kabaretowy w Skrwilnie - 26.02.2017

VII Wieczór Kabaretowy w Skrwilnie - 26.02.2017

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_paranienormalni_.jpgW minioną niedzielę (26.02) do hali sportowej w Skrwilnie przybyły tłumy uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi, by wraz z zaproszonymi kabaretami pozbyć się zimowej chandry. Gościliśmy w tym roku znakomite gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Kabaret K2 oraz Kabaret Paranienormalni.

W pierwszej kolejności zaprezentowali się zdobywcy wielu nagród na najważniejszych przeglądach i festiwalach kabaretowych (m.in. zdobywcy I miejsca na przeglądzie kabaretowym PaKA w Krakowie w 2013 roku) – mowa oczywiście o Kabarecie K2. Michał Zenkner i Bartosz Klauziński zabrali publiczność w niesamowitą podróż po absurdach polskiej  rzeczywistości. Zaprezentowali m.in. takie skecze, jak: „Bar kretyn” „Rozmowa o pracę” oraz fenomenalny „Koniuszy”.

Po krótkiej przerwie, podczas której rozlosowano wśród publiczności upominki od Urzędu Gminy oraz podwójne zaproszenie na Wieczór kabaretowy w 2018 roku, wystąpił Kabaret Paranienormalni. Na scenie zobaczyliśmy szereg postaci, które stały się znakiem rozpoznawczym tej grupy: Jacka Balcerzaka, dr. Janusza Prozak i wyczekiwaną przez cały wieczór Mariolkę. Mariolka potrafi poruszyć każdą imprezę, odnaleźć się w każdej sytuacji – jest jak zwykle niezawodna! – a jej wyjście na scenę spowodowało niesamowity entuzjazm publiczności.

Półtysięczna widownia bawiła się na hali sportowej do późnych godzin wieczornych. Wieczór kabaretowy w Gminie Skrwilno z przytupem otwiera cykl imprez przewidzianych na 2017 rok.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.
 

Aktualności Wydarzenia VII Wieczór Kabaretowy w Skrwilnie - 26.02.2017

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...