Gmina Skrwilno

Dziś jest: wtorek, 21 września 2021 roku       Imieniny: Jonasza, Mateusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich w Bydgoszczy

Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich w Bydgoszczy

Drukuj

5 października 2011 r. mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego będą mogli spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami Rzecznika Praw Obywatelskich

 

Godz. 11.00 – 16.00, sala 102, Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy,
ul. Jagiellońska 3.

Każdy, kto uważa, że jego prawa i wolności obywatelskie zostały naruszone będzie mógł złożyć skargę lub uzyskać wyjaśnienie prawników z Biura RPO.

 

Jeśli zainteresowanie spotkaniami ze strony mieszkańców będzie duże, RPO rozważy możliwość uruchomienia stałego Punktu Przyjęć Interesantów w Bydgoszczy. Podobne rozwiązanie zastosowano już w kilku miastach (Krakowie, Kielcach, Częstochowie, Olsztynie, Wałbrzychu) w ramach działań mających na celu przybliżenie instytucji Rzecznika i uczynienie jej bardziej dostępnej obywatelom.

 

Program spotkań w Bydgoszczy przewiduje: konferencję prasową Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Ewy Mes z udziałem przedstawicieli RPO. Odbędzie się również seminarium dla organizacji pozarządowych z terenu województwa, podczas którego prawnicy z Biura RPO zaprezentują działalność polskiego Ombudsmana i możliwości współpracy.

 

Jesteśmy do dyspozycji w przypadku ewentualnych pytań lub prośby o wypowiedź:

 

Wydział Komunikacji Społecznej Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Tel. 22 55 17 958 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Rzecznik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

Tel. 667 662 860, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Aktualności Informacje Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich w Bydgoszczy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...