Gmina Skrwilno

Dziś jest: wtorek, 21 września 2021 roku       Imieniny: Jonasza, Mateusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Wielkie wyróżnienie dla naszej Gminy i Wójta p. Dariusza Kolczyńskiego!

Wielkie wyróżnienie dla naszej Gminy i Wójta p. Dariusza Kolczyńskiego!

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_wjt_roku.jpg

WÓJT ROKU 2014


Kapituła ogólnopolskiego konkursu na „Wójta Roku 2014”, organizowanego przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 Telewizji Polskiej S.A., zakwalifikowała do grona 10 finalistów Pana mgr. inż. Dariusza Kolczyńskiego - Wójta Gminy Skrwilno.

Konkurs jest organizowany pod patronatem Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Marka Sawickiego. Polega na wybraniu wójta, który w ubiegłym roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.

W ramach promocji tego konkursu we wtorek 17 marca 2015 r. Telewizja Polska nagra reportaż o naszej gminie. Od 23 marca br. sylwetki finalistów zostaną zaprezentowane na antenie TVP1, a widzowie będą mogli głosować na poszczególnych kandydatów poprzez wysyłanie SMS-ów. Zwycięzca w głosowaniu SMS-owym otrzyma tytuł „Wójta Roku 2014”.

Jesteśmy dumni, że Pan Dariusz Kolczyński znalazł się w ścisłej czołówce wójtów z całej Polski. Wszystkich Mieszkańców już dziś zachęcamy do głosowania. To od Państwa zależy,  czy zaszczytny tytuł „Wójta Roku 2014” przypadnie gospodarzowi naszej gminy.

Więcej informacji na stronie TVP1: http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/aktualnosci/wojt-roku-2014/19228187

Aktualności Informacje Wielkie wyróżnienie dla naszej Gminy i Wójta p. Dariusza Kolczyńskiego!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...