Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 19 września 2021 roku       Imieniny: Januarego, Konstancji
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Eko-Wójt Roku 2014

Eko-Wójt Roku 2014

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_WojtRoku2014_20150425_204833.jpg25 kwietnia 2015 r. o godz. 18.oo w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza odbyła się gala finałowa plebiscytu Wójt Roku 2014, w której uczestniczyło 10 wójtów z całej Polski, wytypowanych wcześniej przez Kapitułę Konkursu. Jednym z zaproszonych na tę uroczystość włodarzy gmin był Wójt Gminy Skrwilno p. Dariusz Kolczyński.

O zwycięstwie w konkursie na Wójta Roku decydowały wysyłane przez mieszkańców smsy – tych najwięcej zebrała p. Maria Włodarczyk – wójt gminy Dąbrowa Zielona, woj. śląskie.

Zaraz potem rozstrzygnięto plebiscyt na Eko-Wójta Roku, któremu patronowała Fundacja Społecznej Edukacji Ekologicznej 3E, współorganizator głównego Konkursu. Statuetkę oraz zaszczytny tytuł Eko-Wójta Roku 2014 za wszechstronne działania na rzecz poprawy środowiska naturalnego, edukację ekologiczną i zrównoważony rozwój oraz wzorową organizację gospodarki odpadami otrzymał Wójt Gminy Skrwilno p. Dariusz Kolczyński, odbierając gratulacje od członków Kapituły Konkursu i wielu zaproszonych gości, także konkurentów w zmaganiach o zaszczytny tytuł Wójta Roku.

Pamiątkowe dyplomy przekazali m.in.: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, prezes ZGZ OSP Waldemar Pawlak, Zarząd Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego.

Mieszkańcy gminy Skrwilno mogą być dumni z takiej formy promocji naszej małej Ojczyzny i z tego, że jak wskazuje wielokrotnie w swoich wypowiedziach p. Wójt: to nasz wspólny sukces, poparty wspólnym wysiłkiem

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Relację z gali finałowej można będzie obejrzeć we wtorek 28 kwietnia o godz. 12.20 w TVP 1.

   

Więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...