Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 19 września 2021 roku       Imieniny: Januarego, Konstancji
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Podsumowanie zajęć świetlicowych dla dzieci „Kredką malowane”

Podsumowanie zajęć świetlicowych dla dzieci „Kredką malowane”

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_Zajecia_swietlicowe_2015_DSC05183.jpg     W ramach projektu „Inicjuj z FIO” realizowanego przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK z siedzibą w Toruniu i Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich została podpisana umowa trójstronna pomiędzy Stowarzyszeniem TŁOK i Liderem Grupy nieformalnej/samopomocowej reprezentowanym przez Panią Jolantą Watkowską a Uczniowskim Klubem Sportowym „SKRWA SKRWILNO” z siedzibą w Skrwilnie.

Umowa dotyczyła wsparcia finansowego w postaci mikrodotacji  ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na projekt pt.: Zajęcia świetlicowe dla dzieci „Kredką malowane”. Zajęcia świetlicowe o różnorodnej tematyce: plastyczno-techniczne, dydaktyczne, muzyczne, rekreacyjno-ruchowe w trzech świetlicach wiejskich: Czarni Małej, Okalewie, Urszulewie dla dzieci w wieku od 6 – 13 lat. Uczestnicy spotykali 2 razy w tygodniu po 3 godziny  od 10:00 do 13:00. Zajęcia świetlicowe prowadzili wykwalifikowani opiekunowie z terenu gminy Skrwilno w lipcu 2015 roku, we wtorki i czwartki.

Projekt zakończył się spotkaniem integracyjnym przy ognisku dla uczestników projektu w parku podworskim w Skrwilnie w dniu 02.08.2015 roku. Na spotkanie przybyli uczestnicy wraz z rodzicami i opiekunami. Od 14:00 w parku w Skrwilnie miały miejsce wspólne zabawy, gry ruchowe, tańce przy ognisku i oczywiście pieczenie kiełbasek oraz nagrody za frekwencję i udział w zajęciach świetlicowych.


Oto krótka dokumentacja fotograficzna.

   

Aktualności Informacje Podsumowanie zajęć świetlicowych dla dzieci „Kredką malowane”

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...