Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 19 września 2021 roku       Imieniny: Januarego, Konstancji
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Konkurs na najpopularniejsze KGW - Minikowo 8.05.2016

Konkurs na najpopularniejsze KGW - Minikowo 8.05.2016

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_KGW2016Minikowo_IMG_0688.JPG8 maja 2016 KGW z gminy Skrwilno z miejscowości Rak brało udział w uroczystości podsumowującej konkurs na najpopularniejsze KGW organizowanym przez Gazetę Pomorską - Strefa Agro.

W czasie targów ogrodniczych w Minikowie  panie z KGW Rak otrzymały pamiątkowy dyplom dla Koła Gospodyń, które zdobyło w powiecie rypińskim największą ilość głosów w głosowaniu sms. Nasze KGW miało najgłośniejszy aplauz w czasie otrzymywania pamiątkowego dyplomu dzięki dużej liczbie naszych mieszkańców, którzy wspólnie  udali się z członkiniami wyróżnionego koła do Minikowa. Na uroczystości wręczenia dyplomów obecne były przedstawicielki kilku KGW z naszej gminy, które udały się do Minikowa dzięki udostępnieniu autobusu przez Gminę Skrwilno.
Panie chętnie wzięły udział w wyjeździe, a w drodze powrotnej odwiedziły Ciechocinek oraz pokonały Wisłę przez przeprawę promową w Nieszawie.

   

Aktualności Informacje Konkurs na najpopularniejsze KGW - Minikowo 8.05.2016

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...