Gmina Skrwilno

Dziś jest: wtorek, 21 września 2021 roku       Imieniny: Jonasza, Mateusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji dla Gminy Skrwilno na lata 2014-2023 - Etap II

Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji dla Gminy Skrwilno na lata 2014-2023 - Etap II

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_ankieta_.jpgGmina Skrwilno opracowuje Program Rewitalizacji na lata 2014-2023 (PR).

Jest to bardzo ważny dokument, od którego zapisów będzie zależało to, na co zostanie wydana znacząca ilość środków UE przewidziana w okresie programowania 2014-2020 dla gminy.

W związku z tym prosimy o zgłaszanie na załączonym formularzu wszelkich uwag do zaprezentowanego raportu z diagnozy gminy (gdzie wyznaczono obszar zdegradowany i zaproponowano obszar rewitalizacji - załączona prezentacja).

Nawet w przypadku braku uwag do treści wspomnianego raportu, prosimy o wypełnienie kwestionariusza ankiety, gdzie pomożecie Państwo zidentyfikować najważniejsze problemy na obszarze gminy, jej potencjał, a także typować te działania, których realizacja pomoże w niwelowaniu/eliminowaniu tych problemów.

Prośbę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców gminy, właścicieli nieruchomości w gminie, a także użytkowników wieczystych i osób zarządzający nieruchomościami, podmiotów prowadzących/planujących rozpocząć działalność gospodarczą lub społeczną, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organów władzy publicznej.      

Każdy wypełniony kwestionariusz jest dla nas bardzo cenny i będzie wykorzystany w opracowanym programie.

 

Wypełniony formularz i kwestionariusz prosimy przekazać do:

Urzędu Gminy Skrwilno

 ul. Rypińska 7, 87 – 510 Skrwilno

bądź  na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dziękujemy za poświęcony czas!

Zespół ds. Opracowania Programu Rewitalizacji (ZOPR)

 

Aktualności Informacje Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji dla Gminy Skrwilno na lata 2014-2023 - Etap II

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...