Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 26 września 2021 roku       Imieniny: Justyny, Cypriana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje „Akademia spawania” - bezpłatne szkolenia i trzymiesięczne staże

„Akademia spawania” - bezpłatne szkolenia i trzymiesięczne staże

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_zdztorun.jpg„Akademia spawania”, w ramach którego oferujemy poradnictwo zawodowe, bezpłatne szkolenia i trzymiesięczne staże. Dzięki udziałowi w projekcie możesz zdobyć nowe lub zmienić swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe. Projekt skierowany jest do 20 osób w wieku 15-30 lat (nie skończone w dniu przystąpienia do projektu) należących do kategorii NEET zamieszkujących powiat rypiński i miasto Rypin.

Jeśli jesteś osobą bierną zawodowo, tzn. nie pracujesz, nie jesteś zarejestrowany w urzędzie pracy i nie poszukujesz pracy, to projekt jest dla Ciebie. Dodatkowo, jeśli posiadasz co najwyżej wykształcenie średnie, to nasz projekt stworzony jest idealnie dla Ciebie. Nabór uczestników prowadzimy do czasu wykorzystania miejsc w dwóch grupach. Po zakończeniu zajęć i zdaniu egzaminu przed Komisją Spawalniczą otrzymujesz kwalifikacje odpowiadające potrzebom lokalnych rynków pracy. Wszystkim uczestnikom zapewniamy nieodpłatnie wyżywienie (obiad), ubezpieczenie NNW, podręczniki i materiały szkolne, materiały do zajęć praktycznych, badania lekarskie na potrzeby stażu oraz pokrycie kosztów egzaminów. W okresie odbywania szkolenia i stażu otrzymywać będziesz stypendium (szkoleniowe w wysokości 8,72 zł brutto za godzinę szkolenia i stażowe w wysokości 997,40 zł netto miesięcznie). Możesz także starać się o zwrot kosztów dojazdu na zajęcia. Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat za udział w projekcie.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat projektu i zakresu wsparcia. Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 54 280 28 50 (Rypin) i 695 581 264 lub 575 002 821 oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aktualności Informacje „Akademia spawania” - bezpłatne szkolenia i trzymiesięczne staże

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...