Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 19 września 2021 roku       Imieniny: Januarego, Konstancji
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje BEZPŁATNE zajęcia „Nordic Walking na Receptę”

BEZPŁATNE zajęcia „Nordic Walking na Receptę”

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_nordic_walking_2018.jpgWszystkich mieszkańców Skrwilna i okolic ZAPRASZAMY na BEZPŁATNE zajęcia „Nordic  Walking na Receptę” organizowanych w ramach Akademii Zdrowia Santandera!

- Organizator – Polska Federacja Nordic Walking
- Prowadzący – Zbigniew Kosiński
- Cel – popularyzacja aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia !
- Miejsce spotkań – Gimnazjum w Skrwilnie
- Czas – każdy  wtorek godz. 17:00
CHWYĆ W DŁOŃ SWOJE KIJE I MASZERUJ RAZEM Z NAMI!

Już dziś - wtorek, 8 maja, rusza projekt „Nordic Walking na receptę”. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godzinie 17 przed budynkiem skrwileńskiego Gimnazjum. Zajęcia są bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

„Nordic Walking na Receptę” to ogólnopolska akcja, której kluczowym założeniem jest promowanie aktywnego stylu życia poprzez podniesienie świadomości Polaków w temacie zdrowia.
Dzięki dofinansowaniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki inicjatywy „Nordic Walking na Receptę”, akcja objęła aż 100 miejscowości na terenie całej Polski, m.in. Skrwilno.

Treningi będą odbywać się na świeżym powietrzu, cyklicznie, przez 30 tygodni, do 27 listopada. Wykwalifikowani instruktorzy z Polskiej Federacji Nordic Walking prowadzić będą godzinne ćwiczenia, poprzedzone krótką rozgrzewką.
ZAPRASZAMY!

Aktualności Informacje BEZPŁATNE zajęcia „Nordic Walking na Receptę”

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...