Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 26 września 2021 roku       Imieniny: Justyny, Cypriana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Gospodarstwa opiekuńcze-zielona opieka

Gospodarstwa opiekuńcze-zielona opieka

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_kpodr.jpgKujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie informuje, że od września br. przystąpił do realizacji  projektu „Opieka w zagrodzie- gospodarstwa opiekuńcze w województwie kujawsko-pomorskim”.  Celem projektu jest zwiększenie dostępności usług opiekuńczo-aktywizujących dla osób niesamodzielnych w formie pobytu dziennego w gospodarstwie opiekuńczym utworzonym w oparciu o zasoby tradycyjnego gospodarstwa rolnego. Planowane jest utworzenie i funkcjonowanie 15 gospodarstw opiekuńczych, czyli miejsc świadczenia opieki. Gospodarstwa mają zapewniać opiekę dzienną grupom 4-8 osób wymagających pomocy w codziennych czynnościach. Podopieczni korzystają z opieki przez 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie.

W związku z tym od 6 września 2018 r. do 28 września 2018 r. KPODR ogłosił rekrutację wniosków dla gospodarstw i przyszłego personelu (opiekunów i wolontariuszy). Na stronie internetowej www.opieka.kpodr.pl zamieszczono regulamin naboru oraz formularze zgłoszeniowe. Pobrane formularze należy wypełnić, podpisać i wysłać pocztą na adres:
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, 89-122 Minikowo
z dopiskiem “Opieka w zagrodzie”. Zeskanowane dokumenty można również wysłać mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
W sprawie szczegółowych informacji prosimy kontaktować się z biurem projektu w Minikowie (Aleksandra Hapka tel. 693-301-527, 52 386 72 13, Aleksandra Bielińska, tel. 723-692-567, 52 386 72 13) lub odsyłamy na stronę internetową www.kpodr.pl zakładka gospodarstwa opiekuńcze.

Aktualności Informacje Gospodarstwa opiekuńcze-zielona opieka

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...