Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 26 września 2021 roku       Imieniny: Justyny, Cypriana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje UWAGA! Kolejne szkolenia dot. ubiegania się o granty ze środków EFS

UWAGA! Kolejne szkolenia dot. ubiegania się o granty ze środków EFS

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_region_polnoc.png„Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ” informuje, iż najbliższe nabory wniosków o powierzenie grantów przyczyniających się do aktywizacji lokalnej społeczności, w tym seniorów, dzieci i młodzieży, osób z niepełnosprawnościami, osób bezrobotnych, w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego odbędą się w IV kwartale br.


W związku z tym podmioty zainteresowane uzyskaniem wsparcia ze środków będących w dyspozycji „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ” w ramach projektu grantowego „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ"” zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu warunków, zasad i sposobu ubiegania się o granty w ramach następujących typów projektów:

 aktywizacja społeczno-zawodowaekonomia społecznaświetlice środowiskowe


Rodzaje projektów, na jakie będzie można uzyskać dofinansowanie w najbliższych naborach do pobrania TUTAJ

Standard klubu młodzieżowego do pobrania TUTAJ

Aktualności Informacje UWAGA! Kolejne szkolenia dot. ubiegania się o granty ze środków EFS

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...