Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 22 września 2021 roku       Imieniny: Maurycego, Tomasza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Archiwum aktualności

Miasteczko Cyfrowe w Rypinie

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_cyfryzacja_.jpg

11 maja 2013 r. (sobota) od godziny 15:00 do 19:00 na Nowym Rynku w Rypinie, Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki wspólnie z TVP Bydgoszcz i Delegaturą Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Bydgoszczy organizuje Miasteczko Cyfrowe.

Już 20 maja 2013 r. w zachodniej i centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego nastąpi wyłączenie telewizyjnego sygnału analogowego dostępnego z nadajnika w Trzeciewcu.

W Gminie Skrwilno wyłączenie telewizyjnego sygnału analogowego dostępnego z nadajnika w Sierpcu (Rachocinie) nastąpi 17 czerwca 2013 r. 

W związku z tym w ramach kampanii informacyjnej i promocji naziemnej telewizji cyfrowej, organizujemy dla mieszkańców regionu Miasteczko Cyfrowe.

Podczas imprezy specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące cyfryzacji, warunków odbioru sygnału telewizyjnego i niezbędnego sprzętu, jaki potrzebny jest do odbioru bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Ponadto pokażą, jak przeprogramować telewizor, podłączyć dekoder i oglądać telewizję cyfrową. Zaprezentowane zostaną nowe możliwości, jakie niesie ze sobą sygnał cyfrowy, a wóz pelengacyjny UKE będzie badał jakość tego sygnału.
Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość podpatrzenia pracy ekipy telewizyjnej, ponieważ część sobotniego programu TVP Bydgoszcz, będzie emitowana na żywo właśnie z Miasteczka Cyfrowego.

Spotkanie odbędzie się w ramach "Ekologicznej Majówki", podczas której na mieszkańców czekają liczne atrakcje: koncerty, występy artystyczne, pokazy cyrkowe oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

Aktualności Archiwum aktualności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...