Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 23 września 2021 roku       Imieniny: Bogusława, Tekli
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Inwestycje Aktualności Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Okalewie wkracza w kolejne etapy

Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Okalewie wkracza w kolejne etapy

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_Inwestycje_Sala_gimnastyczna_Okalewo_P1070224.JPGBudowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Okalewie wkracza w kolejne etapy. Inwestycja rozpoczęła się we wrześniu 2017 roku. Od tego czasu powstały już mury oraz położono więźbę dachową. Niebawem rozpoczną się prace wykończeniowe, przyłączenia instalacji elektrycznej i sanitarnej.


Na nowy budynek najbardziej czekają uczniowie podstawówki. W szkole do tej pory nie było sali gimnastycznej więc jest to przełomowe wydarzenie. W nowym obiekcie dzieci będą miały do dyspozycji salę gimnastyczną o powierzchni ok. 600 metrów kwadratowych. Będzie ona wyposażona w boisko do piłki ręcznej, boisko do koszykówki, kort tenisowy oraz boisko do piłki siatkowej. Poza tym w obiekcie znajdą się sanitariaty, szatnie dla dziewcząt i chłopców, magazyn na sprzęt sportowy oraz pokój dla nauczyciela wychowania fizycznego.


Nowy obiekt połączony będzie ze szkołą podstawową, ale będzie posiadać również samodzielne wejście. Sala gimnastyczna będzie dostępna również dla mieszkańców. Będą z niej mogli korzystać poza godzinami funkcjonowania szkoły.
Gmina Skrwilno na realizację inwestycji pozyskała środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej. Przyznana kwota dofinansowania to 1 704 500 zł.

Wykonawcą robót budowlanych jest firma SOL – BET USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE SOŁDAŃSKI PAWEŁ z Sierpca

Zapraszamy na stronę internetową Szkoły Podstawowej w Okalewie,  gdzie prowadzona jest na bieżąco fotorelacja z placu budowy.
https://photos.google.com/share/AF1QipMmoFtlENTdDdFvFqC-WQTIHLeofCbBoNU86gan_Orl_aTFSbb2YSnq8mM0CDXqTA?key=OEdINXpzX3JHM2dielhDRE8xRFo0NTBPcGpldFdR
 

Inwestycje Aktualności Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Okalewie wkracza w kolejne etapy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...