Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 23 września 2021 roku       Imieniny: Bogusława, Tekli
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Inwestycje Zrealizowane 2013 Budowa Gimnazjum Gimnazjum pnie się w górę

Gimnazjum pnie się w górę

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_Inwestycje_Gimnazjum_11.09.2012_P1180039.jpgTrwają prace związane z realizacją projektu pn.” „ Podniesienie jakości kształcenia w gminie Skrwilno poprzez budowę gimnazjum oraz przebudowę części istniejącego budynku Zespołu Szkół w Skrwilnie wraz z niezbędnym wyposażeniem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 3 Rozwój infrastruktury społecznej Działania 3.1 Rozwój infrastruktury edukacyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.

Wykonawca inwestycji firma BUDOMEX z Sierpca zgodnie z przyjętym harmonogramem realizuje roboty budowlane związane z budową gimnazjum oraz przebudową części istniejącego budynku Zespołu Szkół w Skrwilnie.

Do tej pory wykonano szereg prac ogólnobudowlanych parteru, I piętra budynku gimnazjum oraz łącznika do Hali Sportowej. Wykonano roboty rozbiórkowe i przygotowawcze w przebudowywanej części istniejącego budynku szkoły. W kolejnych etapach prac wzniesione zostaną ściany II piętra gimnazjum oraz wykonane zostaną roboty ogólnobudowlane związane z przebudową części budynku szkoły i łącznikiem do istniejącej szkoły.

   

   

Inwestycje Zrealizowane 2013 Budowa Gimnazjum Gimnazjum pnie się w górę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...