Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 23 września 2021 roku       Imieniny: Bogusława, Tekli
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Inwestycje Zrealizowane 2014 Przebudowa Targowiska Gminnego w Skrwilnie

Przebudowa Targowiska Gminnego w Skrwilnie

Drukuj

            W dniu 6 września 2012 r. Gmina Skrwilno złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pod nazwą „Przebudowa Targowiska Gminnego w Skrwilnie” w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego naboru wniosków o przyznanie pomocy dla operacji dotyczących budowy, przebudowy, remontu lub wyposażenia targowiska stałego w ramach działania 321 „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

            Zakres planowanego przedsięwzięcia obejmuje budowę: budynku WC, bezodpływowego zbiornika na ścieki, 50 stoisk targowych, stoisk do sprzedaży artykułów schłodzonych, stanowiska do mycia naczyń. Wykonany zostanie remont i wymiana istniejącego ogrodzenia wraz bramą witaczem.  Na terenie targowiska i poza terenem targowiska wybudowany zostanie chodnik z kostki betonowej. Droga wewnętrzna na terenie targowiska i plac targowiska zostaną wykonane z ażurowych modułów żelbetowych. Przy targowisku powstanie 45 nowych miejsc parkingowych z kostki betonowej. Teren targowiska i wokół targowiska zostanie oświetlony i zagospodarowany zielenią.

            Planowany termin zakończenia realizacji zadania 30 września 2014 r.

 

 

   

Inwestycje Zrealizowane 2014 Przebudowa Targowiska Gminnego w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...