Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 26 września 2021 roku       Imieniny: Justyny, Cypriana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Klub młodzieżowy w Skrwilnie Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Drukuj

„Rusza projekt pn.:"Klub młodzieżowy w Skrwilnie", na który Gmina Skrwilno pozyskała środki finansowe w ramach projektu grantowego „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" pt. „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" ".

Projekt objęty grantem współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 52 622,00 zł w tym środki z Funduszu w postaci grantu w kwocie 49 921,00 zł

Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu 40 dzieci z rodzin zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym z terenu gminy Skrwilno poprzez utworzenie Klubu Młodzieżowego w Skrwilnie jako miejsca wspierającego proces edukacji, nauki i rozwoju właściwych postaw społecznych oraz miejsca rozwoju talentów/umiejętności sportowych.

Zainteresowane osoby mogą dokonywać zapisu do projektu u Pani Mirosławy Watkowskiej oraz u Pana Jarosława Łasińskiego. Dokumenty można pobrać również w biurze projektu (Urząd Gminy w Skrwilnie) oraz w wersji elektronicznej w załącznikach poniżej.

Projekty społeczne Klub młodzieżowy w Skrwilnie Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...