Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 26 września 2021 roku       Imieniny: Justyny, Cypriana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja Świąteczny Turniej Rodzin - 15.12.2013 r.

Świąteczny Turniej Rodzin - 15.12.2013 r.

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_Swiateczny_turniej_rodzin_P1210973.JPG

   W niedzielę 15 grudnia w Hali Sportowej w Skrwilnie odbył się Świąteczny Turniej Rodzin. W sześciu zabawnych konkurencjach uczestniczyło 18 drużyn złożonych z rodziców i dzieci do lat 12. Rodziny ubierały na czas choinkę, tatusiowie ścigali się w stroju Mikołaja i zbierali prezenty, mamy rywalizowały w wyścigach śnieżynek na piłkach, rodzice przewozili swoje dzieci w zaprzęgu „reniferów” (tzn. ... na kocu), potem rodziny pokonywały dystans w workach Mikołaja, by wreszcie na zakończenie namalować Mikołaja – który zaszczycił turniej swoją obecnością, rozdawał prezenty - i pozował do dziecięcych obrazów.

W przerwie wspaniale zaprezentował się dziewczęcy zespół taneczny „ISKIERKI”, prowadzony od października przez p. Magdalenę Rakoczy. Należą do niego dziewczęta z oddziałów przedszkolnych i klas I-II szkół podstawowych naszej gminy. 

Wszyscy uczestnicy spotkania zapewniali, że zabawa była przednia dzięki licznie zgromadzonej publiczności, zaangażowaniu rodzin i sprawnemu przebiegowi zawodów. Każda z drużyn otrzymała sympatyczne nagrody nawiązujące do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Turniej zakończył Wójt Gminy Skrwilno, który wraz z rodziną także uczestniczył w zmaganiach, dziękując za udział w turnieju i życząc wszystkim zdrowych, radosnych Świąt.

Świąteczny Turniej Rodzin zorganizował Urząd Gminy w Skrwilnie we współpracy z KGW w Okalewie, Szustku i Czarni Małej, których członkinie przygotowały pyszne świąteczne ciasta.

   

Więcej zdjęć w galerii.

Sport i rekreacja Świąteczny Turniej Rodzin - 15.12.2013 r.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...