Gmina Skrwilno

Dziś jest: wtorek, 21 września 2021 roku       Imieniny: Jonasza, Mateusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja II runda RSMT „MINI-MAX” – „OLKOP Rally CUP’15”

II runda RSMT „MINI-MAX” – „OLKOP Rally CUP’15”

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_OLKOP_RallyCUP15_20150412_112439.jpgW niedzielę 12 kwietnia 2015 na toruńskim torze rajdowym „POLIGON”  odbyła się  II runda RSMT  „MINI-MAX” – „OLKOP  Rally CUP’15”.

Organizator przewidział 10 prób sprawnościowych, gdzie uczestnicy mogli się zaprezentować przed publicznością.


Relację z wyścigu przedstawił uczestnik rajdu ze Skrwilna Andrzej Ksyt:

„Start stał pod znakiem zapytania z powodu ginących hamulców, mimo czasu spędzonego do późnych godzin wieczornych w garażu i nie znalezieniu przyczyny postanowiłem wystartować. W całym rajdzie popełniłem jeden błąd na 3 przejeździe 1 próby podczas nawrotu zeszło powietrze z koła, pół odcinka pokonałem bez powietrza na feldze przez co straciłem około 16 s do poprzednich przejazdów, natomiast na pozostałych odcinkach wydusiłem  wszystko co dało się z auta. Pomimo błędu, który kosztował kilkanaście sekund oraz borykania się z nie do końca poprawnie działającym układem hamulcowym udało się zająć 2 miejsce w klasie 1 (na 9 startujących) ze stratą około 3s do zwycięzcy”.

   


zdjęcia. Janusz Laskowski oraz prywatne archiwum

Sport i rekreacja II runda RSMT „MINI-MAX” – „OLKOP Rally CUP’15”

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...