Gmina Skrwilno

Dziś jest: wtorek, 21 września 2021 roku       Imieniny: Jonasza, Mateusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja Górski Rally Sprint pod Nawrę

Górski Rally Sprint pod Nawrę

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_Gorski_Rally_Sprint_pod_Nawre__JL01393.JPG09.05.2015 roku odbyły się zawody Górski Rally Sprint pod Nawrę. Organizatorzy na czele z Danielem Wyrzykowskim stanęli na wysokości zadania i profesjonalnie podeszli do sprawy dając możliwość wykazania się kierowcom na specjalnie wytyczonej trasie. Próba liczyła 1364m i wiodła pod górę na krętej i szybkiej trasie otoczonej bardzo dużą ilością kibiców.

Relacjonuje Andrzej Ksyt - uczestnik rajdu ze Skrwilna:

"Rozpoczęliśmy od przejazdu zapoznawczego po czym odbywały się 3 przejazdy mierzone (w tym 2 liczyły się do punktacji końcowej). Różnice między zawodnikami były mierzone w dziesiątych, a nawet setnych sekundy, więc nie można było pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd. Podjazdy udało się przejechać czysto, lecz na ostatnim przejeździe nie wytrzymał wahacz w rajdówce co poskutkowało skrzywieniem koła co doprowadziło do zsunięcia się opony z felgi uniemożliwiając ukończenie próby. Jak się okazało, udało się wykręcić  1 czas w klasie 1-szej i stanąć na najwyższym stopniu podium."

Gratulujemy naszemu Skrwileńskiemu rajdowcowi i życzymy dalszych sukcesów.

   


 

Sport i rekreacja Górski Rally Sprint pod Nawrę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...