Gmina Skrwilno

Dziś jest: wtorek, 21 września 2021 roku       Imieniny: Jonasza, Mateusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja III Świąteczny Turniej Rodzin - 13 grudnia 2015 r.

III Świąteczny Turniej Rodzin - 13 grudnia 2015 r.

Drukuj

c_150_100_16777215_0_http___skrwilno.pl_images_stories_galerie_w_artykulach_swiateczny_turniej_rodzin_2015_galeria_P1030395.JPGHala sportowa znów przepełniła się świątecznym klimatem. 13 grudnia 2015 roku zorganizowano III Świąteczny Turniej Rodzin.  Tym razem oprócz konkurencji na wesoło zgromadzeni goście mogli skosztować przepysznych potraw przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Okalewa oraz z Szustka. Dla dzieci niemałą atrakcją była 6-metrowa zjeżdżalnia oraz basen z piłkami. Nie zabrakło również gości specjalnych prosto z Laponii - Mikołaja i Śnieżynki. Całości świątecznego klimatu dodawały występy uczniów z Zespołu Szkół w Skrwilnie, Szkoły Podstawowej w Skudzawach oraz Szkoły Podstawowej w Okalewie.

Największą jednak atrakcją tegorocznego turnieju okazał się finał konkursu pt.: ”Największa Bombka Bożonarodzeniowa”. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy ze szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu Gminy Skrwilno. Każda z przygotowanych prac zasługuje na wyróżnienie i uznanie. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wykonane bombki prezentowały wysoki poziom zaangażowania w realizację oraz były odzwierciedleniem dużego nakładu pracy. Ostatecznie przyznano nagrody w 3 kategoriach:

  • Kategoria klas I-III – nagrodę główną zdobyły klasa 3b ze Szkoły Podstawowej w Skrwilnie oraz klasa 2a ze Szkoły Podstawowej w Okalewie. Nagrodą jest wyjazd całej klasy do kina.
  • Kategoria klas IV-VI – nagrodę główną zdobyły klasa 6b ze Szkoły Podstawowej w Skrwilnie oraz klasa 6 ze Szkoły Podstawowej w Skudzawach. Nagrodą jest wyjazd na lodowisko dla całej klasy.
  • Kategoria klas I-III Gimnazjum – nagrodę główną zdobyła klasa 2c z Gimnazjum w Skrwilnie. Nagrodę również stanowi wyjazd na lodowisko dla całej klasy.

   

 

Sport i rekreacja III Świąteczny Turniej Rodzin - 13 grudnia 2015 r.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...