Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 23 stycznia 2022 roku       Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Drukuj

                                                                  

„Rusza projekt pn.:"Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno", na który Gmina Skrwilno pozyskała środki finansowe w ramach projektu grantowego „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" pt. „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" ".

Projekt objęty grantem współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 53 160,00 zł w tym środki z Funduszu w postaci grantu w kwocie 50 000,00 zł.

Celem projektu jest aktywizacja społeczna 30 osób pełnoletnich, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkujących w rozumieniu Kodeksu Cywilnego teren gminy Skrwilno poprzez realizację działań pobudzających i wzmacniających aktywność społeczną w okresie realizacji projektu tj. od 01.02.2021 roku do 30.09.2021 roku.

Zainteresowane osoby mogą składać dokumenty rekrutacyjne w biurze projektu (Urząd Gminy w Skrwilnie, pokój nr 37) lub wysłać podpisane i zeskanowane na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dokumenty dostępne w załącznikach poniżej jak również w biurze projektu.

Rekrutacja trwa do 22 maja 2021 roku.

                                                                    aktywizacja społeczna osób z terenu gminy skrwilno

Projekty społeczne Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...