Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 12 czerwca 2024 roku       Imieniny: Janiny, Onufrego
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Zakończenie projektu „Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno”

Drukuj

                                                                  

W listopadzie zakończyliśmy realizację projektu Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno”. W końcowym okresie projektu Panie z KGW brały udział w kilku warsztatach stacjonarnych organizowanych w Gminnym Domu Kultury w Skrwilnie. Były to warsztaty tworzenia kompozycji kwiatowych, warsztaty mydlarskie oraz świeczkarskie. Odbyło się również spotkanie z dietetykiem jak również warsztat na temat prozdrowotnych właściwości ziół. Panie uczestniczyły także w warsztatach wyjazdowych. Odwiedziły Wioskę Mydlarską w Górznie, gdzie miały okazję poznać staropolskie metody kiszenia warzyw. Własnoręcznie zakisiły również kapustę. Drugi wyjazd odbył się do Krainy Skrwy Manufaktura Zdrowia w Raku. Przedsiębiorstwo społeczne udostępniło nową ofertę tj. wypiekanie pizzy ze zdrowych, naturalnych składników. Wypieki ze specjalnego pieca odznaczały się wyjątkowym smakiem i aromatem.

Były to ostatnie działania zaplanowane w ramach tego projektu.

Projekt objęty grantem współfinansowany był z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Realizowany był za pośrednictwem „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ”

318773021 832612694694627 1472368580594071618 n

319302029 3001791006784496 7010031764501084854 n

Rusza ponowna rekrutacja do projektu Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Drukuj

                                                                  

Gmina Skrwilno przeprowadza ponowną rekrutację do projektu pn.:"Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno", na który pozyskano środki finansowe w ramach projektu grantowego „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" pt. „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" ".

Projekt objęty grantem współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 53 160,00 zł w tym środki z Funduszu w postaci grantu w kwocie 50 000,00 zł

Celem projektu jest aktywizacja społeczna 30 osób pełnoletnich, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkujących w rozumieniu Kodeksu Cywilnego teren gminy Skrwilno poprzez realizację działań pobudzających i wzmacniających aktywność społeczną w okresie realizacji projektu tj. od 01.02.2021 roku do 30.09.2022 roku.

Zainteresowane osoby mogą składać dokumenty rekrutacyjne w biurze projektu (Urząd Gminy w Skrwilnie, pokój nr 37) lub wysłać podpisane i zeskanowane na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dokumenty dostępne w załącznikach poniżej jak również w biurze projektu.

Rekrutacja trwa do 08 lutego 2022 roku.

                                                                    Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Deklaracja uczestnika

Formularz zgłaszania specjalnych potrzeb

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie potwierdzenie statusu os. zagrożonej ubóstwem i wykluczeniem społ.

Oświadczenie uczestnika projektu

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Umowa z uczestnikiem projektu

Załącznik do deklaracji uczestnictwa


Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Drukuj

                                                                  

„Rusza projekt pn.:"Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno", na który Gmina Skrwilno pozyskała środki finansowe w ramach projektu grantowego „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" pt. „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" ".

Projekt objęty grantem współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 53 160,00 zł w tym środki z Funduszu w postaci grantu w kwocie 50 000,00 zł.

Celem projektu jest aktywizacja społeczna 30 osób pełnoletnich, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkujących w rozumieniu Kodeksu Cywilnego teren gminy Skrwilno poprzez realizację działań pobudzających i wzmacniających aktywność społeczną w okresie realizacji projektu tj. od 01.02.2021 roku do 30.09.2021 roku.

Zainteresowane osoby mogą składać dokumenty rekrutacyjne w biurze projektu (Urząd Gminy w Skrwilnie, pokój nr 37) lub wysłać podpisane i zeskanowane na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dokumenty dostępne w załącznikach poniżej jak również w biurze projektu.

Rekrutacja trwa do 21 maja 2021 roku.

                                                                    aktywizacja społeczna osób z terenu gminy skrwilno

Projekty społeczne Aktywizacja społeczna osób z terenu Gminy Skrwilno

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...