Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 18 kwietnia 2024 roku       Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja GLKS Skrwa Skrwilno

GLKS SKRWA Skrwilno

GLKS SKRWA Skrwilno

Drukuj

Gminny Ludowy Klub Sportowy „SKRWA” w Skrwilnie

Rok założenia: 1966

Barwy: biało-niebiesko-czerwone

Adres: Bieżuńska 16, 87-510 Skrwilno

Prezes: Adam Błachewicz

logo glks

Ludowy Zespół Sportowy „Skrwa" powstał w Skrwilnie w 1966 roku z inicjatywy sporej grupy działaczy i zapalonych sportowców. Od początku bardzo aktywną działalność rozpoczęły sekcje: piłki nożnej, siatkowej i ręcznej, podnoszenia ciężarów, tenisa stołowego oraz łucznictwa. Zawodnicy Klubu „Skrwa" osiągali bardzo dobre wyniki sportowe rozsławiając naszą gminę na boiskach całej Polski.


Program Klub – edycja 2022

Drukuj

01 znak podstawowy kolor biale tlo

Gminny Ludowy Klub Sportowy „SKRWA” w Skrwilnie podpisał umowę nr 2022/KPM/80659 o dofinasowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży w ramach Programu „KLUB” – edycja 2022.

W ramach dofinasowania prowadzone były zajęcia z siatkówki oraz piłki nożnej dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, z wykwalifikowanymi osobami posiadającymi uprawnienia trenera. Został również zakupiony niezbędny do zajęć sprzęt sportowy (piłki do siatkówki, tablica taktyczna, atrapa bloku na siatkę, znaczniki treningowe, chwytak piłki do nauki ataku, piłki do gry w piłkę nożną).

Termin realizacji zadania: 01.07.2022r. – 30.10.2022r.

Całkowita wartość zadania wyniosła: 15 797,82 zł

Wartość dofinasowania: 15 000,00 zł

Wartość wkładu własnego klubu: 797,82 zł


Sport i rekreacja GLKS Skrwa Skrwilno

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...