Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 06 lipca 2022 roku       Imieniny: Dominiki, Gotarda
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

XXV Bieg Niepodległości w Skrwilnie

Drukuj

Czytaj całośćXXV Bieg Niepodległości
w Skrwilnie
9 października 2021 r.


Regulamin imprezy   |   Mapka tras   |   Zgłoszenia zawodników
 

Czytaj całość

Zakończenie Lata - Skrwilno 2021 (podsumowanie)

Drukuj

Czytaj całość

W ostatnią niedzielę wakacji w dniu 29 sierpnia na Placu przy Nadleśnictwie Skrwilno odbyło się Zakończenie Lata Skrwilno 2021 zorganizowane przez Gminę Skrwilno. Dodatkową atrakcją było rozdanie materiałow i gadżetów promocyjnych dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.  

Czytaj całość

Mistrzostwa Polski - Puchar Polski Nordic Walking (podsumowanie)

Drukuj

Czytaj całość

Puchar Polski Nordic Walking oraz Mistrzostwa Polski Nordic Walking to impreza sportowa o zasięgu ogólnopolskim. Co roku wzbudza duże zainteresowanie, przyciągając uczestników z najdalszych zakątków kraju. Od kilku lat zawody Nordic Walking wpisują się w kalendarz imprez sportowych w Gminie Skrwilno. Do tej pory były to zawody Pucharu Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking.  

Czytaj całość

III Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej – Skrwilno 2021

Drukuj

Czytaj całość

Choć aura w dniu 8 sierpnia rano nie wskazywała, że zaświeci słońce, organizatorzy oraz uczestnicy III Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej nie mieli wątpliwości, że to będzie pogodny dzień. Do rywalizacji mimo bardzo wielkiego zainteresowania zgodnie z regulaminem przystąpiło 15 drużyn.

Czytaj całość

Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej – Skrwilno, 16.08.2020r.

Drukuj

Czytaj całośćW turnieju zorganizowanym dnia 16 sierpnia wzięło udział 12 drużyn, które poprzez losowanie zostały podzielone na trzy grupy, po 4 drużyny w każdej. Po rywalizacji w grupach systemem każdy z każdym do półfinałów awansowały 3 zespoły (I miejsca z grup: A, B, C) oraz najlepszy zespół z II miejsca z wszystkich grup.

Czytaj całość

Strona 1 z 11

Sport i rekreacja

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...