Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 18 kwietnia 2024 roku       Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Gmin@ na czasie - Skrwilno w formacie 2.0

Gmin@ na czasie

Gmin@ na czasie - bezpłatne warsztaty komputerowe

Drukuj

Czytaj całośćOd lipca w Gminie Skrwilno istnieje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach komputerowych. W szkoleniach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 25 i nie ukończyły 75 roku życia. Na szkoleniach można dowiedzieć się m.in. o bezpieczeństwie w sieci, korzystaniu z takich aplikacji jak ePUAP, Internetowe Konto Pacjenta, mObywatel i wielu innych ułatwiających współczesne funkcjonowanie w społeczeństwie. Uczestnicy z pomocą instruktorów zakładają również swoje pierwsze konta e-mail i uczą się obsługi poczty.

Te i wiele innych przydatnych informacji można uzyskać zapisując się na szkolenia pod numerem telefonu: 881-470-254 dostępnym w godzinach od 7:30 do 15:30. Szkolenia potrwają jeszcze do końca października także serdecznie zapraszamy.

Czytaj całość

Gmin@ na czasie - Skrwilno w formacie 2.0

Drukuj

Skrwilno w formacie 2.0

Rusza projekt Gmina na czasie. Jego celem jest podniesienie i rozwinięcie kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców terenów wiejskich.
Wójt Gminy Skrwilno ogłasza nabór kandydatów chętnych do udziału w bezpłatnych szkoleniach.  Osoby zainteresowane muszą wypełnić formularz rekrutacyjny i dostarczyć go do Urzędu Gminy w Skrwilnie pokój nr 37 lub wysłać skan na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Warunkiem uczestnictwa jest wiek: osoby które ukończyły 25 lat oraz nie ukończył 75 roku życia.

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Zapraszamy!

Czytaj całość
Projekty społeczne Gmin@ na czasie - Skrwilno w formacie 2.0

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...