Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku       Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start

W Gminie Skrwilno w dniu 10 kwietnia zawiązał się komitet społeczny „Dla Piotra”. Poprowadzi on zbiórkę publiczną, której celem jest pomoc finansowa przeznaczona na leczenie Piotra Celebuckiego, mieszkańca Gminy Skrwilno. Zbiórka została zarejestrowana pod numerem 2018/1823/KS.

Impreza pod nazwą „Charytatywna Gala Disco Polo Gramy dla Piotra!” odbędzie się 11 maja 2018 roku na Targowisku Gminnym w Skrwilnie.  Wystąpią takie zespoły jak: Pudzian Band, Eratox, Dejw, Reflex, Spontan, Arek Kopaczewski, Smash i M-Power. Start o godzinie 18:00.

Warunkiem wejścia na plac będzie pomoc pieniężna przekazana do puszek kwestarskich.
Minimalna kwota pomocy 15 zł.

ZAPRASZAMY!

Informacja - 4 maja

Drukuj

W piątek 4 maja 2018 r.

Urząd Gminy w Skrwilnie

jest nieczynny.


Zarządzenie Nr 66/2017 Wójta Gminy Skrwilno z dnia 14 grudnia 2017 r. w sprawie dodatkowych dni wolnych od pracy w Urzędzie Gminy w Skrwilnie w 2018 r.

Lekcja WF z mistrzyniami!

Drukuj

c_130_130_16777215_0___images_stories_mistrzyniewszkolach.jpg15 maja br., w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grębocinie (gmina Lubicz) odbędzie się  bardzo ciekawe wydarzenie, w którym uczestniczyć będą dziewczęta ze skrwileńskiej Podstawówki i Gimnazjum.
Projekt „Mistrzynie w szkołach” realizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak oraz Samorząd Województwa, skierowany jest do uczennic, tym razem, z województwa Kujawsko-pomorskiego. Kampania polegać będzie na przeprowadzeniu szczególnej, profesjonalnej lekcji wychowania fizycznego z udziałem mistrzyń sportu.

Czytaj całość

Podpisanie umowy na realizację projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców

Drukuj

c_130_130_16777215_0___images_stories_umowy_07.jpgW dniu dzisiejszym Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ podpisało umowę na realizację projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców. Uzyskane wsparcie popłynie drogą konkursową do mikro i małych przedsiębiorstw zlokalizowanych na obszarze LGD.

Głównym założeniem projektów grantowych jest ożywienie społeczno – gospodarcze poprzez rozwój przedsiębiorczości oraz wzrost zatrudnienia. Granty będzie można przeznaczyć m.in. na: rozbudowę przedsiębiorstwa, rozszerzenie zakresu działania przedsiębiorstwa, działania mające na celu dokonywanie zasadniczych zmian produkcji, bądź procesu produkcyjnego, wiodące do wprowadzenia na rynek nowych lub ulepszonych produktów/usług, zmianę stosowanych rozwiązań produkcyjnych, technologicznych, organizacyjnych, zmianę wyrobu i usługi, w tym także zmianę sposobu świadczenia usługi.

Czytaj całość

Informacja Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Drukuj

c_130_130_16777215_0___images_stories_anr-logo-lg.pngMonitorowanie i nadzór nad uprawą tytoniu oraz produkcją i zbyciem surowca tytoniowego.

W dniu 15 grudnia 2017 r. weszła w życie ustawa z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz ustawy o organizacji niektórych rynków rolnych (Dz. U. 2017 poz. 2216), na mocy której Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zobowiązany jest do monitorowania oraz nadzorowania krajowej uprawy tytoniu oraz produkcji i obrotu surowcem tytoniowym.

Czytaj całość

Szkoła Tańca ARTDANCE wystartowała także w Skrwilnie!

Drukuj

c_130_130_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_szkola-tanca-artdance_P1070237.JPGZ początkiem marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Skrwilnie rozpoczęła swoją działalność sierpecka Szkoła Tańca ARTDANCE, polecana przez znaną tancerkę, wielokrotną mistrzynię  Polski w tańcu towarzyskim oraz jurorkę  wielu międzynarodowych konkursów tanecznych – Iwonę Pavlowić.

Czytaj całość

Nabór na stanowisko osoby do opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi

Drukuj

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skrwilnie informuje o naborze na stanowisko osoby do opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi. Oferty można składać od 6.04.2018 r. do 25.04.2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie BIP GOPS w Skrwilnie.

Wszelkie informacje na temat Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skrwilnie znajdą Państwo na stronie: www.gops.skrwilno.pl

Strona 1 z 49

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...