Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 27 maja 2024 roku       Imieniny: Jana, Juliusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Dzieci z gminy Skrwilno na ORLEN COPERNICUS CUP TORUŃ 2020

Drukuj

Czytaj całośćTrwający od września 2019 roku projekt cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej gminy. Przypominamy, że działania projektowe zakładają uczestnictwo dzieci w jednym z dwóch paneli sportowych: badminton lub lekkoatletyka, korzystają z zajęć wspierających proces edukacji oraz uczestniczą w spotkaniach z psychologiem.  8 lutego dzieci z grupy lekkoatletycznej uczestniczyły w widowisku na Hali sportowej w Toruniu.

Organizowany już po raz szósty mityng lekkoatletyczny Copernicus Cup Toruń 2020 to zawody zaliczane do najważniejszego cyklu mityngów lekkoatletycznych na świecie. Dla naszych uczniów była to doskonała okazja do kibicowania na żywo tak wielu słynnym sportowcom. Emocji nie zabrakło, gdyż podczas zawodów padło kilka istotnych rekordów.

Uczestnikom naszego projektu również życzymy sukcesów sportowych.

Czytaj całość

Zajęcia w ramach projektu „Klub młodzieżowy w Skrwilnie”

Drukuj

Czytaj całośćOd początku roku szkolnego trwa realizacja projektu pn.: „Klub młodzieżowy w Skrwilnie”.
W ramach projektu dzieci, które wyraziły wolę uczestnictwa mogą brać udział w dodatkowych zajęciach sportowych. W Szkole Podstawowej w Skrwilnie odbywają się zajęcia z lekkoatletyki natomiast w Szkole Podstawowej w Okalewie zajęcia z badmintona.
Dodatkowo uczniowie, którzy zapisali się do projektu raz w miesiącu uczestniczą w spotkaniach z psychologiem oraz chodzą na zajęcia wspierające proces edukacji.
W ramach projektu zakupiono również sprzęt sportowy lekkoatletyczny oraz sprzęt do badmintona.

Czytaj całość

Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Drukuj

„Rusza projekt pn.:"Klub młodzieżowy w Skrwilnie", na który Gmina Skrwilno pozyskała środki finansowe w ramach projektu grantowego „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" pt. „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" ".

Projekt objęty grantem współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych wynosi 52 622,00 zł w tym środki z Funduszu w postaci grantu w kwocie 49 921,00 zł

Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu 40 dzieci z rodzin zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym z terenu gminy Skrwilno poprzez utworzenie Klubu Młodzieżowego w Skrwilnie jako miejsca wspierającego proces edukacji, nauki i rozwoju właściwych postaw społecznych oraz miejsca rozwoju talentów/umiejętności sportowych.

Zainteresowane osoby mogą dokonywać zapisu do projektu u Pani Mirosławy Watkowskiej oraz u Pana Jarosława Łasińskiego. Dokumenty można pobrać również w biurze projektu (Urząd Gminy w Skrwilnie) oraz w wersji elektronicznej w załącznikach poniżej.

Projekty społeczne Klub młodzieżowy w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...