Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 05 kwietnia 2020 roku       Imieniny: Ireny, Wincentego
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia

Rozbłyśnij rozsądkiem - załóż odblask

Drukuj

Czytaj całośćNa terenie naszej gminy odbyła się akcja pn. „Rozbłyśnij rozsądkiem - załóż odblask”. Miała ona miejsce 12.02.2020r. w Szkole Podstawowej w Skudzawach oraz 18.02.2020r w Szkole Podstawowej w Okalewie i Zespole Szkół w Skrwilnie.

Celem spotkania była edukacja dzieci na temat bezpieczeństwa na drodze. Podczas spotkania osoby, które ukończyły 16 lat, mogły skorzystać z symulatora dachowania. Uczestnicy mieli możliwość przypomnienia zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także konieczności używania odblasków. Najbardziej aktywni uczniowie szkół otrzymali nagrody w postaci odblaskowych drobiazgów. Podczas spotkania swoją wiedzę przekazywali p. Robert Majewski z Fabryki Dobrych Eventów oraz mł. asp. Henryk Romanowski z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie.

Czytaj całość

Bezpłatne badania mammograficzne - Skrwilno - 18 lutego

Drukuj

Czytaj całość Zapraszamy panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w technice cyfrowej w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywanie Raka Piersi.

Skrwilno
18 lutego 2020 r.
ul. Rypińska (przy Remizie OSP)

 

Zarejestruj się:       58 666 24 44        www.mammo.pl

Spotkanie z sołtysami i radami sołeckimi

Drukuj

Czytaj całośćW ostatnim dniu stycznia w hali sportowej w Skrwilnie po raz pierwszy miało miejsce zebranie, na które zaproszeni zostali przedstawiciele sołectw. Czteroosobowe grupy złożone z sołtysów i rad sołeckich spotkały się w celu omówienia bieżących spraw związanych z gminą. Plan spotkania przedstawiał się następująco:

Czytaj całość

Gmina Skrwilno rozstrzygnęła konkurs ofert dla klubów sportowych

Drukuj

Czytaj całośćDotacja zostanie rozdysponowana pomiędzy:
UKS Skrwa SKRWILNO – 6 000 zł
GLKS „SKRWA” w Skrwilnie – 16 000 zł

Środki zostaną przeznaczone na wspieranie i rozwój sportu w Gminie Skrwilno. Zajęcia w ramach dofinansowania potrwają do 30 czerwca 2020 roku.

 

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Turniej Piłki Siatkowej

Drukuj

Czytaj całośćPodobnie jak w poprzednich latach nasza gmina uczestniczyła w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo dużą popularnością cieszą się, w związku z tym, organizowane turnieje sportowe.
W sobotę 11 stycznia już po raz dziesiąty odbył się Turniej Piłki Siatkowej, w którym brało udział 10 zespołów: Nadleśnictwo Dobrzejewice, Nadleśnictwo Skrwilno, Bydgoszcz, RDLP Toruń, Niezniszczalni, Wlazły Team, Pojezierze Brzuze, Konar Team, Tico Rypin, Flying Force.

Czytaj całość

IX Wieczór Kabaretowy w Gminie Skrwilno

Drukuj

Czytaj całość23 listopada w Hali sportowej w Skrwilnie odbył się IX Wieczór Kabaretowy. Widzowie mieli tym razem okazję zobaczyć na żywo kabaret „Czwarta Fala” oraz „Kabaret Zachodni”. Skecze, w które wkomponowano anegdoty związane z naszymi okolicami przyjęte zostały owacyjnymi brawami.

Pomiędzy występami kabaretów zaprezentował się zespół Bellcanti Opera Girls. Tworzą go trzy sopranistki: Magdalena Chmielecka, Maria Malinowska oraz Karolina Sołomin. Skład zespołu uzupełnia wspaniały pianista i aranżer Mateusz Lipiński. Artyści wykonali m.in. takie utwory jak: „Ach śpij kochanie”, „Ada ! To nie wypada”,  „Ach te baby” oraz „Ja się boję sama spać”.

Publiczność była zachwycona.

Czytaj całość

Zapraszenie na spotkanie dotyczące zagadnień fotowoltaiki oraz programu Mój Prąd

Czytaj całośćInstytut Partnerstwa Gospodarczego i Nowych Technologii
INNOTECH Sp. z o.o. sp. k.
                   
Zaprasza na spotkanie dotyczące zagadnień fotowoltaiki oraz programu Mój Prąd

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 5 GRUDNIA 2019 O GODZ. 9.00 W SALI NR 1 URZĘDU GMINY SKRWILNO

Czytaj całość

Strona 1 z 17

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...