Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 23 czerwca 2024 roku       Imieniny: Wandy, Zenona
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Rajd Grunwaldzki 2013

Rajd Grunwaldzki 2013

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_rajd_grunwaldzki_2013.jpg   Związek Harcerstwa Polskiego od kilku lat realizuje Rajd Grunwaldzki, który jest największym przedsięwzięciem edukacyjno-turystycznym kierowanym do harcerzy, zespołów szkolnych i studenckich, rodzin, klubów turystycznych oraz grup nieformalnych. Rajd jest jednym z niewielu przedsięwzięć w mało rozpowszechnionym nurcie turystyki kulturowej, w której stawiamy na dokładne poznawanie historii i kultury odwiedzanych miejsc.

   W dniach od 4 do 8 lipca 2013 r. Rajd Grunwaldzki odbędzie się już po raz piąty. Tym razem tematem przewodnim rajdu będzie 600 rocznica podpisania Unii polsko-litewskiej w Horodle. Na rajdowych trasach turyści będą poznawać przyrodę, zabytki i dziedzictwo kulturowe pogranicza Mazowsza, południowych Mazur i wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego.


   W dniach 5-6 lipca uczestnicy rajdu stacjonować będą na terenie gminy Skrwilno. W tym czasie uczestnicy rajdu będą mogli przeżyć wspaniałą krajoznawczą przygodę, a gmina Skrwilno i ZHP zrealizują wspólne cele w zakresie edukacji oraz popularyzacji dziedzictwa historycznego i kulturowego.

www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl

Aktualności Informacje Rajd Grunwaldzki 2013

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...