Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 18 lutego 2019 roku       Imieniny: Konstancji, Maksyma
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje KONKURS – Złóż PIT przez Internet

KONKURS – Złóż PIT przez Internet

Drukuj
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.izba-skarbowa.bydgoszcz.pl/mambots/editors/mosce/jscripts/tiny_mce/plugins/filemanager/InsertFile/img/ext/pdf_small.gif

W związku z trwającą akcją „Szybki PIT” Naczelnik Urzędu Skarbowego w Rypinie organizuje konkurs dla mieszkańców powiatu rypińskiego pod hasłem „Złóż PIT przez Internet”. Do konkursu mogą przystąpić osoby, które do dnia 10 kwietnia 2015 r. złożą lub już złożyły poprawne zeznanie podatkowe PIT-37 za 2014 rok w formie elektronicznej poprzez system e-deklaracje. Ponadto również do 10 kwietnia 2015 r. nadeślą do urzędu hasło promujące elektroniczną formę rozliczania się z podatku. Hasło można przesłać mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,  złożyć w sekretariacie urzędu pokój nr 19 lub przesłać na adres: Urząd Skarbowy w Rypinie ul. Dojazdowa 10, 87-500 Rypin. Każde hasło musi być podpisane imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL uczestnika konkursu, a ponadto zawierać numer kontaktowy ewentualnie adres e-mail.

Autorzy trzech najciekawszych haseł otrzymają nagrody rzeczowe: za 1 miejsce: Tablet Lenovo TAB A7, drugie miejsce: nawigacja samochodowa MIO SPIRIT 6900 LM, trzecie miejsce Karta podarunkowa do sklepu EMPIK.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Urzędu www.izba-skarbowa.bydgoszcz.pl/us/rypin/ oraz w siedzibie urzędu.

W konkursie mogą wziąć udział również osoby nie mające dostępu do Internetu. Naczelnik Urzędu w ramach akcji SZYBKI PIT, w siedzibie urzędu skarbowego przy ul. Dojazdowej 10, pokój nr 1 ( sala obsługi podatnika ) przygotował specjalne stanowisko do przesyłania deklaracji drogą elektroniczną. Z pomocą pracownika urzędu, w każdy wtorek w godzinach od 15.00 do 18.00, będzie można wysłać zeznanie za 2014 r. poprzez system e-deklaracje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

regulamin konkursu regulamin konkursu (76.61 KB)

Aktualności Informacje KONKURS – Złóż PIT przez Internet

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...