Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 23 stycznia 2019 roku       Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Informacje Plan przeciwdziałania skutkom suszy

Plan przeciwdziałania skutkom suszy

Drukuj

RZGW w GdańskuRegionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku zawiadamia o sporządzeniu i podaniu do publicznej wiadomości projektu Planu przeciwdziałania skutkom suszy w regionie wodnym Dolnej Wisły wraz ze wskazaniem obszarów najbardziej narażonych na jej skutki.

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy w zakładce w zakładce Plan przeciwdziałania skutkom suszy oraz w siedzibie RZGW w Gdańsku (wyłożone do wglądu), a także możliwości składania przez wszystkich zainteresowanych uwag i wniosków w terminie od dnia 30 listopada 2015r. do dnia 30 maja 2016r.

Sposoby składania uwag i wniosków:

  • pisemnie na adres: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, ul. Fr. Rogaczewskiego 9/19, 80-804 Gdańsk,
  • pisemnie e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tytułem: Konsultacje - Susza (bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym),
  • ustnie do protokołu w siedzibie RZGW przy ul. Fr. Rogaczewskiego 9/19, 80-804 Gdańsk, w godzinach 9.00 - 15.00 w pokoju nr 205 (II piętro).

 

FORMULARZ SKŁADANIA UWAG I WNIOSKÓW  doc.    pdf. 

Uwagi i wnioski złożone po upływie wskazanego terminu trwania konsultacji społecznych (po dniu 30 maja 2016r.) pozostawia się bez rozpatrzenia (art. 41 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływaniu na środowisko).

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Aktualności Informacje Plan przeciwdziałania skutkom suszy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...