Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 31 maja 2023 roku       Imieniny: Anieli, Marietty
Polish English German Russian

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Aktualności Archiwum aktualności

XVIII Sesja Rady Gminy Skrwilno

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_sesja.gif

ZAWIADOMIENIE

Zawiadamiam, że w dniu 14 marca 2013r. o godz. 10:00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Skrwilnie odbędzie się XVIII sesja Rady Gminy Skrwilno

z następującym porządkiem obrad:

 

 1. Sprawy organizacyjne
 2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Skrwilno.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na obszarze Gminy Skrwilno.
 6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu Gminy na 2013 r.
 7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
 8. Podjęcie uchwał w sprawie wygaśnięcia mandatów radnych.
 9. Sprawozdanie wójta z działalności między sesjami.
 10. Wolne wnioski i zapytania
 11. Zakończenie obrad.

 

      
 

Aktualności Archiwum aktualności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...