Gmina Skrwilno

Dziś jest: sobota, 22 września 2018 roku       Imieniny: Maurycego, Tomasza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start

Plebiscyt na koncepcję urbanistyczną dotyczącą zagospodarowania terenu za budynkiem Urzędu Gminy w Skrwilnie (działka nr 711/13)

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_plebiscyt.jpgGmina Skrwilno będzie się starać o pozyskanie dofinansowania na zagospodarowanie działki nr 711/13 w Skrwilnie. Pomoc finansowa jest możliwa z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

W związku z powyższym, wśród mieszkańców miejscowości, w której będzie realizowany projekt ogłasza się plebiscyt na koncepcję urbanistyczną terenu znajdującego się za budynkiem Urzędu Gminy w Skrwilnie (działka nr 711/13).
Prosimy wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem naszej gminy o zgłaszanie na załączonym formularzu swoich pomysłów na zagospodarowanie tego terenu.
Place zabaw, siłownie plenerowe a może centrum rekreacji? Składajcie swoje propozycje. Zostaną wzięte pod uwagę w trakcie opracowywania projektu zagospodarowania działki.


Ankieta będzie aktywna do 1 października 2017 roku.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...