Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 17 stycznia 2019 roku       Imieniny: Antoniego, Jana
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

OGŁOSZENIE

Drukuj

Gmina Skrwilno jest w trakcie opracowywania „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie Gminy Skrwilno na lata 2016-2026"

Konieczność uchwalenia strategii przez samorząd terytorialny wynika wprost z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców naszej Gminy.

W związku z tym, uprzejmie informujemy, że od dnia 22.02.2016 r. do 10.03.2016 r. wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Skrwilno mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej Gminy Skrwilno. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić działania, które należy podjąć w celu poprawy jakości życia jej mieszkańców.

Ankieta dostępna będzie w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skrwilnie w pokoju nr 5,6 oraz na stronie internetowej www.skrwilno.pl.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...