Gmina Skrwilno

Dziś jest: piątek, 18 stycznia 2019 roku       Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Letnie kolonie dla rodzin korzystających z pomocy GOPS!

Letnie kolonie dla rodzin korzystających z pomocy GOPS!

Drukuj

Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej w Szczecinie zorganizował kolonie letnie dla dzieci i młodzieży z powiatu rypińskiego do Zakopanego. Kolonie przeznaczone były dla dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin o niskich dochodach z terenów wiejskich. Wypoczynek dzieci odbył się w terminie od 25.06. 2016r. do 08.07.2016r. W turnusie wzięło udział ośmioro dzieci z terenu naszej gminy. Przejazd i powrót do Skrwilna uczestnikom kolonii zapewniło Nadleśnictwo Skrwilno. Niniejszym dziękujemy Nadleśniczemu Panu Jackowi Soborskiemu i Nadleśnictwu Skrwilno za współpracę i okazaną pomoc dzieciom.

Kolejne bezpłatne kolonie dla dzieci i młodzieży przewidziano w terminie od 05.08.2016r. do 18.08.2016r. w województwie zachodniopomorskim, w malowniczym Jarosławcu. Tym razem uczestnikami wypoczynku było dziesięcioro dzieci z rodzin rolniczych opłacających składki w KRUS. Organizatorami turnusu było Towarzystwo Nasze Szwederowo w Bydgoszczy, które od kilku lat współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Skrwilnie. Dla uczestników wypoczynku przewidziano bogaty program letnich atrakcji.

    
Informacja
GOPS w Skrwilnie
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Letnie kolonie dla rodzin korzystających z pomocy GOPS!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...