Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 28 maja 2023 roku       Imieniny: Augustyna, Jaromira
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Inwestycje Zrealizowane 2013 Budowa Gimnazjum Gimnazjum pnie się w górę

Gimnazjum pnie się w górę

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_Inwestycje_Gimnazjum_11.09.2012_P1180039.jpgTrwają prace związane z realizacją projektu pn.” „ Podniesienie jakości kształcenia w gminie Skrwilno poprzez budowę gimnazjum oraz przebudowę części istniejącego budynku Zespołu Szkół w Skrwilnie wraz z niezbędnym wyposażeniem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 3 Rozwój infrastruktury społecznej Działania 3.1 Rozwój infrastruktury edukacyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.

Wykonawca inwestycji firma BUDOMEX z Sierpca zgodnie z przyjętym harmonogramem realizuje roboty budowlane związane z budową gimnazjum oraz przebudową części istniejącego budynku Zespołu Szkół w Skrwilnie.

Do tej pory wykonano szereg prac ogólnobudowlanych parteru, I piętra budynku gimnazjum oraz łącznika do Hali Sportowej. Wykonano roboty rozbiórkowe i przygotowawcze w przebudowywanej części istniejącego budynku szkoły. W kolejnych etapach prac wzniesione zostaną ściany II piętra gimnazjum oraz wykonane zostaną roboty ogólnobudowlane związane z przebudową części budynku szkoły i łącznikiem do istniejącej szkoły.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

gallery2 gallery2 gallery2
gallery2 gallery2 gallery2
gallery2   

Inwestycje Zrealizowane 2013 Budowa Gimnazjum Gimnazjum pnie się w górę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...