Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 06 grudnia 2021 roku       Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Gmin@ na czasie - Skrwilno w formacie 2.0 Gmin@ na czasie - bezpłatne warsztaty komputerowe

Gmin@ na czasie - bezpłatne warsztaty komputerowe

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_GminaNaCzasie_art_1600671555560.jpgOd lipca w Gminie Skrwilno istnieje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach komputerowych. W szkoleniach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 25 i nie ukończyły 75 roku życia. Na szkoleniach można dowiedzieć się m.in. o bezpieczeństwie w sieci, korzystaniu z takich aplikacji jak ePUAP, Internetowe Konto Pacjenta, mObywatel i wielu innych ułatwiających współczesne funkcjonowanie w społeczeństwie. Uczestnicy z pomocą instruktorów zakładają również swoje pierwsze konta e-mail i uczą się obsługi poczty.

Te i wiele innych przydatnych informacji można uzyskać zapisując się na szkolenia pod numerem telefonu: 881-470-254 dostępnym w godzinach od 7:30 do 15:30. Szkolenia potrwają jeszcze do końca października także serdecznie zapraszamy.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej a dofinansowanie pozyskano z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Gmina Skrwilno otrzymała 94 754,00 zł na realizację zadań projektowych. Zakupiono m.in. sprzęt komputerowy, z którego korzystają uczestnicy oraz mobilną szafę na laptopy z funkcją ładowania. Każdy uczestnik spotkania otrzymuje pakiet startowy, w którego skład wchodzą: tematyczna publikacja, notes oraz pendrive. Uczestnicy mają również możliwość skorzystania z cateringu.

Dotacja wynosi 100 % oznacza to, że Gmina Skrwilno nie ponosi żadnych kosztów w związku z realizacją projektu. Zakupiony sprzęt po zakończonej realizacji przejdzie na własność gminy i będzie on stanowił element wyposażenia nowo powstającego domu kultury.

Projekty społeczne Gmin@ na czasie - Skrwilno w formacie 2.0 Gmin@ na czasie - bezpłatne warsztaty komputerowe

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...