Gmina Skrwilno

Dziś jest: niedziela, 23 czerwca 2024 roku       Imieniny: Wandy, Zenona
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Klub młodzieżowy w Skrwilnie Dzieci z gminy Skrwilno na ORLEN COPERNICUS CUP TORUŃ 2020

Dzieci z gminy Skrwilno na ORLEN COPERNICUS CUP TORUŃ 2020

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_copernicus-cup-2020.jpgTrwający od września 2019 roku projekt cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej gminy. Przypominamy, że działania projektowe zakładają uczestnictwo dzieci w jednym z dwóch paneli sportowych: badminton lub lekkoatletyka, korzystają z zajęć wspierających proces edukacji oraz uczestniczą w spotkaniach z psychologiem.  8 lutego dzieci z grupy lekkoatletycznej uczestniczyły w widowisku na Hali sportowej w Toruniu.

Organizowany już po raz szósty mityng lekkoatletyczny Copernicus Cup Toruń 2020 to zawody zaliczane do najważniejszego cyklu mityngów lekkoatletycznych na świecie. Dla naszych uczniów była to doskonała okazja do kibicowania na żywo tak wielu słynnym sportowcom. Emocji nie zabrakło, gdyż podczas zawodów padło kilka istotnych rekordów.

Uczestnikom naszego projektu również życzymy sukcesów sportowych.

Projekt dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach
Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany Przez Społeczność
Działania 111.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020


Środki na jego realizację pozyskano za pośrednictwem „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania gmin Dobrzyńskich Region Północ”

 

Projekty społeczne Klub młodzieżowy w Skrwilnie Dzieci z gminy Skrwilno na ORLEN COPERNICUS CUP TORUŃ 2020

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...