Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 27 maja 2024 roku       Imieniny: Jana, Juliusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Projekty społeczne Klub młodzieżowy Skrwilno - Skudzawy Klub młodzieżowy Skrwilno - Skudzawy

Klub młodzieżowy Skrwilno - Skudzawy

Drukuj

c_600_100_16777215_0___images_stories_projekty-spoleczne_Klub-mlodziezowy_logotypy.png


                    Od października w szkołach podstawowych w Skudzawach oraz w Skrwilnie realizowany jest projekt o nazwie „Klub młodzieżowy Skrwilno – Skudzawy”.

W ramach wsparcia uzyskanego od „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ" realizowane są dodatkowe zajęcia wspierające proces edukacji oraz zajęcia sportowe z Nordic Walking. Dzieci uczestniczące w projekcie korzystają również ze specjalistycznej pomocy psychologicznej – uczestniczą w takich spotkaniach raz w miesiącu.

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu zakupiono sprzęt sportowy oraz pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwijanie pasji i zainteresowań ekologicznych.

Zajęcia w ramach projektu cieszą się dużym powodzeniem, dzieci poprzez zabawę uzupełniają i poszerzają swój wiedzę m.in. z odnawialnych źródeł energii.

Projekt objęty grantem współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej nr 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie nr 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Projekty społeczne Klub młodzieżowy Skrwilno - Skudzawy Klub młodzieżowy Skrwilno - Skudzawy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...