Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 14 listopada 2018 roku       Imieniny: Rogera, Serafina
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja Wyniki poszczególnych biegów XVII Biegu Niepodległości w Skrwilnie

Wyniki poszczególnych biegów XVII Biegu Niepodległości w Skrwilnie

Drukuj

XVII_biegWyniki poszczególnych biegów XVII Biegu Niepodległości w Skrwilnie:

Bieg główny:

Tabela wyników


Wyniki w poszczególnych kategoriach w dalszej części artykułu.


Bieg Krasnoludków:


Dziewczynki

  1. Karina Rybinkowska - Szucie
  2. Julia Łasińska - Skrwilno
  3. Natalia Stefańska - Rypin


Chłopcy

  1. Szymon Ździebło - Skrwilno
  2. Hubert Małkowski - Skrwilno
  3. Michał Celebucki - Skrwilno

 

300m Dz.:

  1. Trzonkowska Martyna - SP2 Sierpc
  2. Lewandowska Barbara - SP2 Sierpc
  3. Juszczyk Aleksandra - SP2 Sierpc


300m Chł.:

  1. Lipowski Bartosz - SP2 Sierpc
  2. Staniszewski Damian - SP2 Sierpc
  3. Obrębski Kuba - SP2 Sierpc



600m Dz.:

  1. Malanowska Joanna - SP2 Sierpc
  2. Klimek Klaudia - SP Skudzawy
  3. Karasiewicz Agnieszka - SP2 Sierpc


600m Chł.:

  1. Frydrychowicz Jakub - SP2 Sierpc
  2. Pilichowski Bartek - SP2 Sierpc
  3. Witkowski Radek - SP2 Sierpc



1000m Dz.:

  1. Pawłowska Kamila - SP Brzozie Lubawskie
  2. Balicka Aleksandra - Księzy Dwór
  3. Olęcka Aleksandra - UKS MOSIR Działdowo


1000m Chł.:

  1. Żółtowski Paweł - SP2 Sierpc
  2. Lisicki Sylwester - SP2 Sierpc
  3. Szpakowski Krzysztof - SP2 Sierpc



1500m Dz.:

  1. Kłosowska Adrianna - UKS MOSIR Działdowo
  2. Woźniak Anita - Gimnazjum Skrwilno
  3. Zaborowska Oktawia - Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie


1500m Chł.:

  1. Brzuszczak Oskar - Gimnazjum Mierzęcice
  2. Buchalski Paweł - Gimnazjum w Skrwilnie
  3. Burzacki Mateusz - Lidzbark



2500m Dz.:

  1. Mulkityn Patrycja - UKS MOSIR Działdowo
  2. Woźniak Katarzyna - ZS Nr2 w Rypinie


2500m Chł.:

  1. Rydzyński Patryk - ZST Płock
  2. Wodzyński Artur - UKS MOSIR Działdowo
  3. Dąbrowski Patryk - ZS Nr2 w Rypinie



Klasyfikacja szkół:

  1. Szkoła Podstawowa Nr2 Sierpc
  2. Zespół Szkół w Skrwilnie
  3. Szkoła Podstawowa Okalewo
  4. Szkoła Podstawowa Skudzawy

 

Sport i rekreacja Wyniki poszczególnych biegów XVII Biegu Niepodległości w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...