Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 27 maja 2024 roku       Imieniny: Jana, Juliusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sport i rekreacja Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_zawody_wedkarskie_2011_dscf4270.jpgGmina Skrwilno i Koło Wędkarskie w Skrwilnie w dniu 29 maja 2011 r. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, wspólnymi siłami zorganizowały zawody wędkarskie pod nazwą „Co też tu pływa, może wieloryb, a może ryba???”.

Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności nad zabytkowym stawem w otoczeniu pięknego Parku Dworskiego w Skrwilnie. W pierwszych tak zorganizowanych zawodach wzięło udział łącznie 32 uczestników. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych:

  • dzieci i młodzież do lat 14
  • młodzież od 14 do 16 lat

W pierwszej kategorii wiekowej najlepszy okazał się Tymoteusz Kosobudzki. Drugie miejsce przypadło Pawłowi Szczepańskiemu a trzecie Paulinie Szymańskiej. W drugiej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajął Krzysztof Ostrowski, drugie Artur Fischer, a trzecie Łukasz Murawski.

Dla zwycięzców przygotowano nagrody w postaci pucharów, sprzętu wędkarskiego oraz pamiątkowych dyplomów. Na najmłodszych czekały słodycze i lody, a dla wszystkich uczestników przygotowano gorące kiełbaski z grilla.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Sport i rekreacja Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...