Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 27 maja 2024 roku       Imieniny: Jana, Juliusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia Kolejny koncert Orkiestry Dętej Gminy Skrwilno za nami!

Kolejny koncert Orkiestry Dętej Gminy Skrwilno za nami!

Drukuj

 

328505521_6041001449325592_821748295658689028_n

Kolejny koncert Orkiestry Dętej Gminy Skrwilno za nami!

26 lutego muzyka filmowa rozbrzmiała w murach Szkoły Podstawowej w Okalewie

Wspaniałe aranżacje instrumentalne muzyki filmowej, począwszy od utworów z filmów kultowych, filmów polskich oraz zagranicznych, po te najnowsze, Orkiestra Dęta Gminy Skrwilno wykonała po raz drugi – dając z siebie wszystko!
Dokładnie tak, jak podczas koncertu, który miał miejsce 2 tygodnie wcześniej w Świetlicy Wiejskiej w Skrwilnie, repertuar przedstawiał się następująco: Axel F, I will follow him, The Lion King, mieszanka melodii filmowych, The greatest showman, Pearl Harbor, The Blues Brothers Revue, My hearts will go on, Mamma Mia oraz Bella Ciao.
Nie zapomniano o bisach, które dodają wykonawcom wielkiej motywacji, przynoszą satysfakcję, iż sprostali swemu zadaniu i pokazali się z jak najlepszej strony!
Na zakończenie, Orkiestra Dęta Gminy Skrwilno otrzymała pod swym adresem wiele ciepłych słów i gratulacji.
Przemówienia i podziękowania padły z ust Dyrektora Szkoły Podstawowej w Okalewie – Pani Bernadety Cieplińskiej, Wójta Gminy Skrwilno – Pana Dariusza Kolczyńskiego oraz Wicemarszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Pana Zbigniewa Sosnowskiego.
Koncert w wykonaniu instrumentalnym wywołał wśród publiczności powiew pozytywnych emocji.
Cieszy nas, iż przybyli widzowie opuszczali salę koncertową przepełnieni dobrą energią oraz z uśmiechem na ustach. Jest to dowód na to, iż dzięki tego typu przedsięwzięciom mieszkańcy gminy mają możliwość przyjemnego spędzania czasu wolnego oraz wymiany wrażeń, spotykając się w niecodziennych okolicznościach.
Wysoka frekwencja podczas koncertu w Okalewie dodała nam skrzydeł i zachęciła do organizacji kolejnych wydarzeń w tym właśnie miejscu.
Serdecznie dziękujemy pracownikom SP Okalewo za nieocenioną pomoc oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację wydarzenia.
Dziękujemy także Państwu – Drodzy Mieszkańcy – za liczną obecność podczas muzycznego spektaklu.
Godnym uznania, jest bez dwóch zdań, oddanie wszystkich Orkiestrantów Orkiestry Dętej Gminy Skrwilno, na czele z niezawodnym kapelmistrzem – Panem Konradem Mazurowskim. Serce i pasja naszych artystów pozwala na przygotowanie spektakli barwnych, z wielkim rozmachem i zapierających dech w piersiach publiczności.
Poza zachwytem wiernej publiczności, poziom sceniczny zasłużenie przynosi orkiestrze wiele znakomitych nagród, które wierzymy - będą sukcesywnie pojawiały się w bliższej i dalszej przyszłości.
Jesteście naszą wizytówką! Jesteście dumą naszej gminy!
Orkiestra Dęta Gminy Skrwilno – życzymy wielu sukcesów artystycznych oraz nieustającej miłości stałych widzów i nowej publiczności, która doceni formę tej niełatwej sztuki!

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Aktualności Wydarzenia Kolejny koncert Orkiestry Dętej Gminy Skrwilno za nami!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...