Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 18 lutego 2019 roku       Imieniny: Konstancji, Maksyma
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia 31 sierpnia 2013 r. - Piknik Rodzinny w Skrwilnie

31 sierpnia 2013 r. - Piknik Rodzinny w Skrwilnie

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_Piknik2013_phoca_thumb_l_p1210426.jpgW ostatnią sobotę sierpnia Urząd Gminy w Skrwilnie wspólnie z Nadleśnictwem Skrwilno przygotował dla mieszkańców Gminy Skrwilno szereg atrakcji w ramach imprezy plenerowej pod nazwą Piknik Rodzinny.

W pierwszej części pikniku uczestnicy mogli podziwiać widowiskowe i emocjonujące zawody zaprzęgów konnych, zorganizowane przez Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni. Do konkursu powożenia przystąpiło 12 zaprzęgów parokonnych i jeden zaprzęg jednokonny. Najlepszą drużyną, która w najkrótszym czasie pokonała specjalnie przygotowany tor, okazał się zaprzęg koni Larikson i Remo powożony przez Andrzeja Benedykcińskiego.

W gronie dzieci i młodzieży dwie przebojowe „piratki” zorganizowały radosną zabawę oraz wiele  konkursów z nagrodami. Dla najmłodszej grupy uczestników zapewniono sporo ogólnodostępnych atrakcji, wśród których znalazło się także wesołe miasteczko, a w nim m.in. dmuchany zamek-zjeżdżalnia, karuzele, trampolina i kule na wodzie. Dla uczestników imprezy rozstawiono wiele stoisk z napojami, przekąskami, słodyczami i upominkami.

W kolejnej części imprezy na piknikowej scenie wystąpiły z koncertem zespoły muzyczne, a wśród nich gwiazda wieczoru zespół AN DREO & KARINA.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Aktualności Wydarzenia 31 sierpnia 2013 r. - Piknik Rodzinny w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...