Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 18 lutego 2019 roku       Imieniny: Konstancji, Maksyma
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia Dzień Dziecka w Parku dworskim w Skrwilnie

Dzień Dziecka w Parku dworskim w Skrwilnie

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_Dizen_Dziecka_2015_P1010974.JPGPark dworski w Skrwilnie to wspaniałe miejsce wypoczynku i rekreacji dla każdej grupy wiekowej. W piątek 29 maja spotkali się tam uczniowie i nauczyciele wszystkich szkół z terenu Gminy Skrwilno, by świętować Dzień Dziecka. Na wstępie życzenia najmłodszym złożył Wójt Gminy Skrwilno p. Dariusz Kolczyński oraz dyrektorzy placówek.

Każda szkoła przygotowała prezentację nawiązującą tematycznie do problematyki zbiórki elektrośmieci. Publiczność podziwiała występy na scenie dzieci i młodzieży, zwracając uwagę na oryginalność pomysłów i różnorodność programów.
W przerwach między występami uczniowie zaprezentowali się w zabawnych konkurencjach sportowych. Każde dziecko otrzymało słodki upominek. Miłośnicy gumowej zjeżdżalni i trampoliny mieli pole do popisu, bo oba te sprzęty były oblegane do końca pikniku.

Pogoda i humory dopisały, frekwencja była rewelacyjna, wakacje niedługo - czego trzeba więcej, by w pełni poczuć się dzieckiem?

Do zobaczenia za rok!

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Aktualności Wydarzenia Dzień Dziecka w Parku dworskim w Skrwilnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...