Gmina Skrwilno

Dziś jest: środa, 17 lipca 2019 roku       Imieniny: Anety, Aleksego
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia PUCHAR ZIEMII DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING

PUCHAR ZIEMII DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_Nordic2018_art_P1070569.JPG22 lipca 2018 roku po raz kolejny w Skrwilnie odbyły się zmagania sympatyków NORDIC WALKING o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej. Zawody rozpoczęły się wspólną rozgrzewką na terenie rekreacyjnym, nieopodal siedziby Nadleśnictwa Skrwilno przy ul. Leśnej. Mimo upalnej pogody, frekwencja zawodników nie zawiodła!
W tym roku rozróżniono 3 dystanse – 10 km, 5 km  oraz rajd 2,5 km. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci (do 8 roku życia), które miały możliwość wystartowania w Mini Nordic Walking.  Uczestnicy przypisani zostali do odpowiednich kategorii, zgodnie z podziałem na wiek, płeć, czy niepełnosprawność.

Organizując cykl tego typu imprez, Polska Federacja Nordic Walking popularyzuje aktywność  fizyczną oraz zdrowy styl życia wśród Polaków. Pomysłodawcy kładą nacisk na systematyczność we wspomnianych sportowych działaniach. Niesamowicie ważna inicjatywą jest także szczególne uwzględnienie potrzeb osób niepełnosprawnych, chcących integrować się ze społeczeństwem.
W imieniu organizatorów, dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, stworzenie przyjaznej atmosfery oraz zapraszamy na kolejne zawody!

 

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

 

Aktualności Wydarzenia PUCHAR ZIEMII DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...