Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 28 maja 2020 roku       Imieniny: Augustyna, Jaromira
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia 12 Dobrzyński Plener Malarski

12 Dobrzyński Plener Malarski

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_12-Dobrzynski-Plener-Malarski_DSC_0576.JPGW dnia 7 i 8 czerwca odbył się na terenie naszej gminy 12 Dobrzyński Plener Malarski. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej.

Dzieci ze szkół w Skrwilnie, Skudzawach i Okalewie gościły kolegów z gminy Czernikowo oraz Lipno. W piątek w Parku Dworskim w Skrwilnie uczestnicy prezentowali swoje umiejętności malarskie, korzystając przy tym z relaksu w otoczeniu pięknej przyrody. Na zakończenie, dzięki gościnności Nadleśnictwa Skrwilno zorganizowano ognisko. W sobotę od samego rana uczestnicy pleneru gościli w Sali edukacyjnej Nadleśnictwa Skrwilno, wysłuchując prelekcji na temat sposobów użytkowania lasów oraz form chronionych w jego obrębie. Kolejnym punktem była wystawa malarska zaproszonych gości: Pani Jolanty Zaniewskiej oraz Stanisława Głowackiego. Uczestnicy mieli także możliwość wspólnego szkicowania z artystami nad jeziorem.


Plenery malarskie są idealną formą spędzenia czasu w otoczeniu ciekawych miejsc, których to w gminie Skrwilno nie brakuje. Wierzymy, że w przyszłości będziemy gościć na swoim terenie coraz to większą liczbę gości chcących podziwiać nasze zasoby naturalne i kulturowe. 

Dziękujemy Dyrekcjom, nauczycielom a także wszystkim pracownikom naszych szkół, którzy włączyli się w przygotowania tego przedsięwzięcia.
Dziękujemy Nadleśnictwu Skrwilno za przygotowany panel edukacyjny oraz ognisko.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

Aktualności Wydarzenia 12 Dobrzyński Plener Malarski

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...