Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 28 września 2020 roku       Imieniny: Luby, Wacława
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia Bezpłatne szkolenia dla seniorów w województwie kujawsko – pomorskim

Bezpłatne szkolenia dla seniorów w województwie kujawsko – pomorskim

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_Bezplatne-szkolenia-dla-seniorow_P1090307.JPGGmina Skrwilno podjęła współpracę z Fundacją Ekspert – Kujawy. W partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczno – Gospodarczego oraz Fundacją Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej instytucje te realizują projekt pn.: „Bezpłatne szkolenia dla seniorów w województwie kujawsko – pomorskim”.

W ramach oferty szkoleniowej seniorzy z terenu naszej gminy rozwijają swoje kompetencje cyfrowe poprzez nieodpłatne szkolenia oraz spotkania animacyjne. Na zakończenie projektu każdy z uczestników otrzyma na własność tablet.

W szkoleniach w gminie Skrwilno biorą udział seniorzy z Klubu Seniora oraz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Projekt w całości finansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz współpracujące fundacje.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Aktualności Wydarzenia Bezpłatne szkolenia dla seniorów w województwie kujawsko – pomorskim

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...