Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 02 kwietnia 2020 roku       Imieniny: Franciszka, Władysława
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia Spotkanie z sołtysami i radami sołeckimi

Spotkanie z sołtysami i radami sołeckimi

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_spotkanie-rad-soleckich-2020_IMG_1919.jpgW ostatnim dniu stycznia w hali sportowej w Skrwilnie po raz pierwszy miało miejsce zebranie, na które zaproszeni zostali przedstawiciele sołectw. Czteroosobowe grupy złożone z sołtysów i rad sołeckich spotkały się w celu omówienia bieżących spraw związanych z gminą. Plan spotkania przedstawiał się następująco:

  1. Prezentacja multimedialna.
  2. Program usuwania azbestu z terenu Gminy Skrwilno.
  3. Gospodarka odpadami komunalnymi na terenie Gminy Skrwilno.
  4. Dożynki.
  5. Strategia Rozwoju Gminy Skrwilno na lata 2021-2027.
  6. Sprawy ogólne.

Jednak głównym zagadnienie była Strategia Rozwoju Gminy Skrwilno na lata 2021-2027. Każde sołectwo zaproponowało swoje pomysły, które mogłyby znaleźć się w tej strategii. Wśród sformułowanych przez przedstawicieli sołectw propozycji znalazły się między innymi: modernizacja infrastruktury drogowej, remont świetlic wiejskich, budowa placów zabaw dla dzieci oraz budowa przydomowych oczyszczalni ścieków. W zebraniu poza zaproszonymi gośćmi wzięli udział: Skarbnik Gminy - Mirosława Sobiech, Sekretarz Gminy - Janusz Szmytkowski oraz Wójt Gminy - Dariusz Kolczyński.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Aktualności Wydarzenia Spotkanie z sołtysami i radami sołeckimi

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...