Gmina Skrwilno

Dziś jest: poniedziałek, 27 maja 2024 roku       Imieniny: Jana, Juliusza
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności Wydarzenia Piknik Rodzinny - 27 sierpnia 2011 r.

Piknik Rodzinny - 27 sierpnia 2011 r.

Drukuj

c_150_100_16777215_0___images_stories_galerie_w_artykulach_PiknikRodzinny2011_P1150542.JPGPodtrzymując tradycję, jak co roku na zakończenie lata, Urząd Gminy w Skrwilnie wraz z Nadleśnictwem Skrwilno zorganizował barwną imprezę plenerową pod nazwą Piknik Rodzinny. W słoneczne, sobotnie popołudnie mieszkańcom Gminy Skrwilno i okolic zapewniono szereg atrakcji.

   W pierwszej części pikniku uczestnicy mogli podziwiać widowiskowe i emocjonujące zawody zaprzęgów konnych, zorganizowane przez Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni. Do konkursu powożenia zaprzęgami parokonnymi przystąpiło 14 drużyn oraz zaprzęg kuców. Najlepszą drużyną, która w najkrótszym czasie pokonała 19 przeszkód specjalnie przygotowanego toru, okazała się drużyna Jacka Soborskiego-Nadleśniczego Nadleśnictwa Skrwilno.


   W kolejnej części na scenie pojawił się zespół muzyczny DTKF wykonujący szanty i muzykę żeglarską. W przerwach między koncertami dla uczestników zorganizowano wiele konkursów z nagrodami. Urząd Gminy w Skrwilnie pragnąc zaznaczyć 50 rocznicę odnalezienia Skarbu Skrwileńskiego przygotował specjalny konkurs wiedzy. Sebastian Czapiewski, Ewelina Ronowicz oraz Patrycja Zalewska wykazali się najlepszą wiedzą o skarbie i w nagrodę otrzymali pamiątkowe kuferki „ze skarbem”. O godz. 20 na scenie, jako gwiazda wieczoru pojawił się zespół AVANTI. Do długich godzin wieczornych zabawę taneczną prowadził zespół SALWA.


   Wśród ogólnodostępnych atrakcji znalazło się także wesołe miasteczko, a w nim dmuchany zamek-zjeżdżalnia, karuzele, trampolina, batut itp. Dla uczestników imprezy rozstawiono wiele stoisk z napojami, przekąskami, słodyczami i upominkami.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

gallery2 gallery2 gallery2
gallery2 gallery2 gallery2
gallery2   

Aktualności Wydarzenia Piknik Rodzinny - 27 sierpnia 2011 r.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...