Gmina Skrwilno

Dziś jest: czwartek, 18 lipca 2024 roku       Imieniny: Erwina, Kamila
Polish English German Russian

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
O Gminie Skrwilno

O Gminie Skrwilno

Gmina Skrwilno

Inwestuj w Gminie Skrwilno

https://skrwilno.investinkujawsko-pomorskie.pl

Gmina Skrwilno jest to miejsce konstruktywnie zarządzane o dużym potencjalne gospodarczym z perspektywami rozwoju, z doskonale wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrą posiadającą bardzo dobry kontakt z przedsiębiorcami.

Gminę Skrwilno posiada nieprzeciętny potencjał gospodarczy, jest miejscem, które ciągle się zmienia chcąc zapewnić mieszkańcom wysoki komfort życia. Na terenie Gminy znajdują atrakcyjne tereny inwestycyjne, a także urokliwy teren rekreacyjny położony nad dwoma jeziorami: Skrwileńskim o pow. 74 ha oraz Urszulewskim o pow. 293 ha. Są one świetnym miejscem do czynnego wypoczynku oraz oazą spokoju dla wędkarzy i miłośników ciszy. Potencjał inwestycyjny oraz wyjątkowe walory przyrody nadają Gminie Skrwilno niepowtarzalny charakter.

Przedsiębiorcy w naszej Gminie są cenieni, a ich wysiłek jest w pełni poważany i doceniany. Jesteśmy Gminą otwartą na inwestorów, każdy kto chciałby efektywnie ulokować swój kapitał, uruchamiając działalność produkcyjną lub usługową jest u nas mile widziany. Zapraszam serdecznie do inwestowania w Gminie Skrwilno.

Wójt Gminy Skrwilno
mgr inż. Dariusz Kolczyński

O Gminie Skrwilno

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...